Sreda, 14.10.2026 10:22

Povezane vesti

Premijer Amfilohiju: Ovo je poslednje upozorenje

31.12.2019 00 :11 | izvor vesti (https:)

Premijer Crne Gore Duško Marković upozorio je mitropolita Amfilohija da ne podstiče ... Detaljnije

CdM: Milo potpisao Zakon

29.12.2019 00 :03 | izvor vesti (https:)

Predsednik Crne Gore Milo Đukanović potpisao je Ukaz Zakona o slobodi veroispovesti i ... Detaljnije

"Ne treba nam šešeljizacija parlamenta"

27.12.2019 12 :03 | izvor vesti (https:)

Premijer Crne Gore Duško Marković ocenio je da su incidenti u Skupštini Crne Gore to ... Detaljnije

Strana 1 od 1

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista