Sreda, 14.10.2026 04:29

Povezane vesti

Zemljotres u Sarajevu

12.12.2019 12 :00 | izvor vesti (https:)

Zemljotres jačine 2,7 stepeni Rihterove skale registrovan je jutros na području IstoÄ ... Detaljnije

Zemljotres kod Nevesinja

09.12.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Novi zemljotres jačine 2,7 stepeni Rihtera potresao je večeras BiH, a epicentar je re ... Detaljnije

Strana 1 od 1

Vremenska prognoza

Kursna lista

13.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0264117.7306

CADCAD73.393873.8354

SEKSEK10.444010.5068

CHFCHF125.6322126.3882

GBPGBP138.4108139.2438

USDUSD104.7216105.3518

» Detaljnija kursna lista