Četvrtak, 15.10.2026 07:15

Povezane vesti

Otvoreno pismo i poklon Đukanoviću: Dobro razmislite

18.12.2019 00 :11 | izvor vesti (https:)

Lider Prave Crne Gore Marko Milačić poklonio predsedniku Crne Gore Milu Đukanović ... Detaljnije

Predsedniku Vučiću Zlatna medalja za zasluge Grada Atine FOTO

11.12.2019 00 :07 | izvor vesti (https:)

Gradonačelnik Atine Kostas Bakojani uručio je danas Zlatnu medalju za zasluge Atine p ... Detaljnije

Strana 1 od 1

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista