Sreda, 14.10.2026 04:24

Povezane vesti

Saobraćaj umeren, popodne se očekuju gužve

15.12.2019 12 :02 | izvor vesti (https:)

Saobraćaj je trenutno umerenog intenziteta i dobra je prohodnost puteva ozbirom na tem ... Detaljnije

AMSS: Pojačan saobraćaj

14.12.2019 12 :05 | izvor vesti (https:)

Vozače na putevima u Srbiji danas očekuje pojačan intenzitet saobraćaja, a ponegde ... Detaljnije

Strana 1 od 1

Vremenska prognoza

Kursna lista

13.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0264117.7306

CADCAD73.393873.8354

SEKSEK10.444010.5068

CHFCHF125.6322126.3882

GBPGBP138.4108139.2438

USDUSD104.7216105.3518

» Detaljnija kursna lista