Sreda, 14.10.2026 12:26

Povezane vesti

Večera za Lukašenka FOTO

03.12.2019 00 :01 | izvor vesti (https:)

Predsednik Aleksandar Vučić i predsednik Belorusije Aleksandar Lukašenko položili s ... Detaljnije

Vučić danas s patrijarhom

02.12.2019 12 :06 | izvor vesti (https:)

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastaće se danas sa patrijarhom srpskim Irinejem. ... Detaljnije

Mekalister, Bilčik i Veber kod Vučića

02.12.2019 12 :06 | izvor vesti (https:)

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastaće se danas s delegacijom Evropskog parlamen ... Detaljnije

Vučić sutra sa Mekalisterom, Bilčikom i Veberom

02.12.2019 00 :02 | izvor vesti (https:)

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastaće se sutra delegacijom Evropskog parlamenta ... Detaljnije

Vučić u ponedeljak sa patrijarhom Irinejem

02.12.2019 00 :02 | izvor vesti (https:)

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastaće se sutra sa patrijarhom srpskim Irinejem. ... Detaljnije

Strana 1 od 1

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista