Sreda, 14.10.2026 09:30

Povezane vesti

Tramp s Makronom i Merkel na samitu NATO u Londonu

30.11.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Američki predsednik Donald Tramp sastaće se s francuskim kolegom Emanuelom Makronom i ... Detaljnije

Tramp potpisao; Odmah reagovali Hongkong i Peking

28.11.2019 12 :03 | izvor vesti (https:)

Američki predsednik Donald Tramp potpisao je zakon kojim se podržavaju prodemokratski ... Detaljnije

"Tramp jedan od najvećih izazova za EU"

28.11.2019 00 :05 | izvor vesti (https:)

Predsednik SAD Tramp predstavlja jedan od najvećih izazova za Evropsku uniju, jer se m ... Detaljnije

Tramp označava narko kartele kao teroriste?

27.11.2019 12 :08 | izvor vesti (https:)

Američki predsednik Donald Tramp izjavio je da će meksičke narko kartele označiti k ... Detaljnije

Strana 1 od 1

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista