Četvrtak, 15.10.2026 14:54

Povezane vesti

Moskva potvrdila: Učestvovaćemo na samitu Normandijske četvorke

19.11.2019 00 :07 | izvor vesti (https:)

Kremlj je potvrdio da će ruski predsednik Vladimir Putin 9. decembra učestvovati na m ... Detaljnije

Putin informisao Makrona o predaji ukrajinskih brodova Kijevu

19.11.2019 00 :05 | izvor vesti (https:)

Ruski predsednik Vladimir Putin razgovarao je telefonom s francuskim kolegom Emanuelom ... Detaljnije

Strana 1 od 1

Vremenska prognoza

Kursna lista

15.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0409117.7453

CADCAD73.435173.8771

SEKSEK10.468610.5316

CHFCHF125.6883126.4447

GBPGBP138.1993139.0309

USDUSD104.3424104.9704

» Detaljnija kursna lista