Sreda, 14.10.2026 11:23

Povezane vesti

U sredu i do 22 stepena, ali sa olujnim udarima vetra

13.11.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

U Srbiji će u sredu biti toplo i vetrovito, sa maksimalnom dnevnom temperaturom od 17 ... Detaljnije

Sunčano, do 18 stepeni

11.11.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Vreme će sutra biti pretežno sunčano, saopštio je Republički hidrometeorološki za ... Detaljnije

U petak oblačno sa kišom

08.11.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

U Srbiji će sutra biti oblačno vreme, mestimično sa slabom kišom, saopštio je Repu ... Detaljnije

Rano jutros zatresao se Leposavić

07.11.2019 12 :01 | izvor vesti (https:)

Zemljotres jačine 2,4 stepena Rihterove skale pogodio je danas region Leposavića, sao ... Detaljnije

Oblačno sa kišom, do 19 stepeni

07.11.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

U Srbiji će i u četvrtak biti oblačno vreme sa kišom, saopštio je Republički hidr ... Detaljnije

Strana 1 od 1

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista