Petak, 16.10.2026 15:14

Povezane vesti

Vučić iz Ženeve: Vodićemo odgovornu politiku, rešićemo sve nesuglasice sa SAD

08.11.2019 00 :04 | izvor vesti (https:)

Predsednik Srbije Aleksandar Vućić stigao je u Ženevu, gde će u petak učestvovati ... Detaljnije

Vučić u subotu i nedelju u Ohridu

07.11.2019 00 :08 | izvor vesti (https:)

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić učestvovaće na sastanku lidera Zapadnog Balkana ... Detaljnije

"Nebojša i ja slobodno možemo na poligraf"

06.11.2019 12 :07 | izvor vesti (https:)

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da će Nebojša Stefanović ili njegov ot ... Detaljnije

"Sa Amerikancima znate na čemu ste, dok se politika EU više ne zna"

06.11.2019 12 :07 | izvor vesti (https:)

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da sa Amerikancima znamo na čemu smo, a ... Detaljnije

Vučić s Fabricijem: Srbija mora da nastavi svoj evropski put

06.11.2019 00 :14 | izvor vesti (https:)

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas u Beogradu sa šefom delegacije Ev ... Detaljnije

Vučić: Odlučeno je da nema plagijata, oko Siniše vode hajku više godina

06.11.2019 00 :01 | izvor vesti (https:)

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da je Siniša Mali bio optužen za plagir ... Detaljnije

Strana 1 od 1

Vremenska prognoza

Kursna lista

16.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0478117.7522

CADCAD73.517973.9603

SEKSEK10.488710.5519

CHFCHF126.0476126.8062

GBPGBP138.6329139.4673

USDUSD104.2463104.8737

» Detaljnija kursna lista