Četvrtak, 15.10.2026 07:21

Povezane vesti

Noć u Beogradu: Četiri udesa, šestoro lakše povređeno

20.10.2019 12 :01 | izvor vesti (https:)

Šest osoba lakše je povređeno u četiri saobraćajne nesreće tokom noći u Beogradu ... Detaljnije

Beograd: Jedno dete lakše povređeno u saobraćaju tokom noći

19.10.2019 12 :01 | izvor vesti (https:)

U Beogradu su se tokom noći dogodile dve saobraćajne nesreće, a lakše je povređeno ... Detaljnije

Pet udesa u Beogradu tokom noći, šestoro povređeno

18.10.2019 12 :04 | izvor vesti (https:)

Šest osoba lakše je povređeno u pet saobraćajnih nesreća tokom noći u Beogradu, r ... Detaljnije

Šest saobraćajki, osmoro povređenih

17.10.2019 12 :03 | izvor vesti (https:)

Hitna pomoć intervenisala je tokom protekle noći kod šest saobraćajnih nezgoda, u k ... Detaljnije

Strana 1 od 1

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista