Sreda, 14.10.2026 07:05

Povezane vesti

Majdanpek: Uhapšen zbog više krivičnih dela

13.09.2019 00 :02 | izvor vesti (https:)

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Majdanpeku uhapsili su D. Ž. (23), zbog ... Detaljnije

Bežao od policije zbog legitimisanja, pa uhapšen

13.09.2019 00 :02 | izvor vesti (https:)

Policija u Staroj Pazovi uhapsila je M. Š. (19) zbog postojanja osnova sumnje da je iz ... Detaljnije

Novi Sad: Uhapšeno osmoro zbog malverzacija

12.09.2019 00 :01 | izvor vesti (https:)

Osam osoba je uhapšeno zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili više krivičnih ... Detaljnije

Hapšenje u Inđiji zbog oružja

12.09.2019 00 :01 | izvor vesti (https:)

Policija u Inđiji uhapsila M. P.(61) zbog sumnje da je izvršio krivično delo nedozvo ... Detaljnije

Zaplenjeno 25 kilograma eksploziva u Boru

12.09.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Policija u Boru uhapsila je dvoje zbog sumnje da su izvršili krivično delo nedozvolje ... Detaljnije

MUP: Uhapšen zbog pretnji Igoru Juriću preko Tvitera

12.09.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Policija je u Sevojnu uhapsila A. J. (38) iz tog grada zbog postojanja osnova sumnje da ... Detaljnije

Strana 1 od 1

Vremenska prognoza

Kursna lista

13.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0264117.7306

CADCAD73.393873.8354

SEKSEK10.444010.5068

CHFCHF125.6322126.3882

GBPGBP138.4108139.2438

USDUSD104.7216105.3518

» Detaljnija kursna lista