Sreda, 14.10.2026 15:51

Povezane vesti

"Kršenje svih civilizacijskih normi i važećih sporazuma"

04.09.2019 00 :02 | izvor vesti (https:)

Direktor Kancelarije Vlade Srbije za KiM Marko Đurić saopštio je da na izjave prišt ... Detaljnije

Ne zna se sudbina skoro 4.000 Srba

30.08.2019 12 :00 | izvor vesti (https:)

Direktor Kancelarije za KiM Marko Đurić poručio da srpski narod Medjunarodni dan nes ... Detaljnije

Strana 1 od 1

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista