Sreda, 14.10.2026 09:19

Povezane vesti

CIK-u odobrena sredstva za sprovođenje izbora

31.08.2019 00 :03 | izvor vesti (https:)

Kosovsko ministarstvo finansija odobrilo je sredstva CIК-u za organizovanje prevremeni ... Detaljnije

CIK: Predizborna kampanja za prevremene izbore na Kosovu od 25. septembra do 4. oktobra

29.08.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Centralna izborna komisija je odlučila da će predizborna kampanja trajati 10 dana – ... Detaljnije

CIK-u potrebno pet miliona evra za izbore - kojih nema

28.08.2019 00 :01 | izvor vesti (https:)

Kosovska Centralna izborna komisija procenjuje da im je za sprovođenje prevremenih par ... Detaljnije

Koha: Izborna kampanja počinje 25. septembra

27.08.2019 12 :00 | izvor vesti (https:)

Izborna kampanja uoči prevremenih parlamentarnih izbora na Kosovu i Metohiji počeće ... Detaljnije

Strana 1 od 1

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista