Četvrtak, 15.10.2026 07:56

Povezane vesti

Hapšenje u Velikom Gradištu: Primoravali mladiće da ih voze po gradu i plaćaju pića

22.08.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Velikom Gradištu uhapsili su S. G. (22) ... Detaljnije

KG: Uhapšen jer je divljao i metalnom šipkom polomio staklo na sanitetskom vozilu

20.08.2019 00 :03 | izvor vesti (https:)

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Kragujevcu uhapsili su F. P. (1995) iz t ... Detaljnije

Policija oduzela automatsku pušku u Sremskoj Mitrovici

17.08.2019 00 :02 | izvor vesti (https:)

Prilikom pretresa privatne kuće u okolini Rume pripadnici Ministarstva unutrašnjih po ... Detaljnije

Strana 1 od 1

Vremenska prognoza

Kursna lista

15.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0409117.7453

CADCAD73.435173.8771

SEKSEK10.468610.5316

CHFCHF125.6883126.4447

GBPGBP138.1993139.0309

USDUSD104.3424104.9704

» Detaljnija kursna lista