Sreda, 14.10.2026 09:18

Povezane vesti

Putin odlikovao pilota koji je uspešno prinudno sleteo na polje kukuruza

17.08.2019 00 :01 | izvor vesti (https:)

Ruski predsednik Vladimir Putin dodelio je orden Heroja Rusije, najvišu nacionalnu med ... Detaljnije

Strana 1 od 1

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista