Četvrtak, 15.10.2026 15:42

Povezane vesti

Haos na Horgošu: Kilometarske kolone vozila na izlazu iz Srbije

10.08.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Zbog smene turista i povratka sa odmora, pojačan je saobraćaj na putevima, a na grani ... Detaljnije

Osetno pojačan saobraćaj, kolone vozila na graničnim prelazima FOTO

04.08.2019 00 :01 | izvor vesti (https:)

Još jedna velika smena turista prvog vikenda u avgustu donosi veliki broj vozila i ose ... Detaljnije

Pojačan saobraćaj na putevima, prelazima, naplatnim rampama

28.07.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

I ovog subotnjeg popodneva sve učesnike u saobraćaju očekuje pojačan saobraćaj na ... Detaljnije

Strana 1 od 1

Vremenska prognoza

Kursna lista

15.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0409117.7453

CADCAD73.435173.8771

SEKSEK10.468610.5316

CHFCHF125.6883126.4447

GBPGBP138.1993139.0309

USDUSD104.3424104.9704

» Detaljnija kursna lista