Sreda, 14.10.2026 06:02

Povezane vesti

EU pozdravlja dogovor o formiranju Saveta ministara u BiH

06.08.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Sporazum lidera političkih stranaka u BiH o formiranju novog Saveta ministara od kljuÄ ... Detaljnije

Han: Dobre vesti iz Crne Gore

02.08.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Evropski komesar za pregovore o proširenju Johanes Han pozdravio je odluku Demokratske ... Detaljnije

Han: Rešenje kosovkog problema ključno za region

30.07.2019 12 :01 | izvor vesti (https:)

Evropski komesar za proširenje Johanes Han rekao je da je rešenje kosovskog problema ... Detaljnije

Han želi da podstiče povratak emigranata sa Balkana

28.07.2019 00 :01 | izvor vesti (https:)

Evropski komesar za proširenje i susedsku politiku Johanes Han želi da podstiče povr ... Detaljnije

Brnabić se sastala sa Hanom

26.07.2019 12 :01 | izvor vesti (https:)

Premijerka Srbije Ana Brnabić i komesar EU za proširenje i susedsku politiku Johanes ... Detaljnije

Han u Beogradu otkrio šta bi voleo da radi

26.07.2019 12 :00 | izvor vesti (https:)

Evropski komesar za proširenje Johanes Han sastao se danas s premijerkom Srbije Anom B ... Detaljnije

Han doputovao u Beograd, odmah se sastao sa Vučićem

26.07.2019 00 :01 | izvor vesti (https:)

Komesar EU za proširenje i susedsku politiku Johanes Han doputovao je popodne u Beogra ... Detaljnije

"Ubeđen sam, datum za S. Makedoniju u oktobru"

25.07.2019 12 :00 | izvor vesti (https:)

Evropski komesar za proširenje i susedsku politiku izjavio je da je ubeđen da će Sev ... Detaljnije

Strana 1 od 1

Vremenska prognoza

Kursna lista

13.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0264117.7306

CADCAD73.393873.8354

SEKSEK10.444010.5068

CHFCHF125.6322126.3882

GBPGBP138.4108139.2438

USDUSD104.7216105.3518

» Detaljnija kursna lista