Sreda, 14.10.2026 07:17

Povezane vesti

Han doputovao u Beograd, odmah se sastao sa Vučićem

26.07.2019 00 :01 | izvor vesti (https:)

Komesar EU za proširenje i susedsku politiku Johanes Han doputovao je popodne u Beogra ... Detaljnije

Han i Vučić razmatraju novonastalu situaciju

25.07.2019 12 :01 | izvor vesti (https:)

Evropski komesar za pristupne pregovore Johanes Han boraviće danas i sutra u radnoj po ... Detaljnije

Han nakon Skoplja stiže u Beograd, s Vučićem o dijalogu Beograda i Prištine

24.07.2019 00 :03 | izvor vesti (https:)

Evropski komesar za pristupne pregovore Johanes Han boraviće 25. i 26. jula u radnoj p ... Detaljnije

Strana 1 od 1

Vremenska prognoza

Kursna lista

13.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0264117.7306

CADCAD73.393873.8354

SEKSEK10.444010.5068

CHFCHF125.6322126.3882

GBPGBP138.4108139.2438

USDUSD104.7216105.3518

» Detaljnija kursna lista