Četvrtak, 15.10.2026 10:48

Povezane vesti

Udes u Rakovici: Automobil pokosio motociklistu

25.07.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

U saobraćajnoj nezgodi koja se dogodila oko 19.40 časova u Maričkoj ulici u Rakovici ... Detaljnije

Težak udes kod Kaća: Poginule tri žene, muškarac teško povređen

24.07.2019 00 :03 | izvor vesti (https:)

Tri osobe poginule su u saobraćajnoj nesreći koja se oko 12.30 dogodila u blizini KaÄ ... Detaljnije

Strana 1 od 1

Vremenska prognoza

Kursna lista

15.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0409117.7453

CADCAD73.435173.8771

SEKSEK10.468610.5316

CHFCHF125.6883126.4447

GBPGBP138.1993139.0309

USDUSD104.3424104.9704

» Detaljnija kursna lista