Sreda, 14.10.2026 11:24

Povezane vesti

MUP: Molimo za razumevanje, maksimum obezbeđenja, zatvaraju se ulice

15.07.2019 12 :02 | izvor vesti (https:)

MUP saopštio da će preduzeti maksimalne mere obezbeđenja povodom predstojeće posete ... Detaljnije

Dačić: Pevaću Makronu verovatno Šanzelize

15.07.2019 12 :00 | izvor vesti (https:)

Ivica Dačić rekao je da će tokom današnje posete francuskog predsednika Emanuela Ma ... Detaljnije

Ove ulice će biti zatvorene zbog posete Makrona

15.07.2019 00 :02 | izvor vesti (https:)

Ministarstvo unutrašnjih poslova saopštilo je da će preduzeti maksimalne mere obezbe ... Detaljnije

Strana 1 od 1

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista