Četvrtak, 15.10.2026 06:00

Povezane vesti

"Spremni smo za sastanak BiH-Hrvatska-Srbija"

09.07.2019 00 :01 | izvor vesti (https:)

Predsednik Turske Redžep Tajip Erdogan danas je, tokom sastanka sa članovima Predsedn ... Detaljnije

Erdogan traži da se isporuče svi gulenisti iz BiH; Dodik: Rešićemo

09.07.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Redžep Taip Erdogan tražio je od Predsedništva BiH da se isporuče svi državljane T ... Detaljnije

Erdogan se sastao sa šefom libijske medjunarodno priznate vlade

07.07.2019 00 :02 | izvor vesti (https:)

Turski predsednik Redžep Taip Erdogan sastao se sa šefom libijske međunarodno prizna ... Detaljnije

Strana 1 od 1

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista