Sreda, 14.10.2026 07:06

Povezane vesti

Analiza: Vučić faktor stabilnosti, opozicija dezorijentisana, EU gubi kontrolu

19.06.2019 12 :01 | izvor vesti (https:)

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je faktor mira i stabilnosti u nestabilnom okruže ... Detaljnije

Vučić s ministrom odbrane Belorusije

19.06.2019 12 :00 | izvor vesti (https:)

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je u Beogradu s ministrom odbrane Belor ... Detaljnije

Vučić: Čvršći su Srbi sa KiM nego što to mnogi misle

19.06.2019 00 :02 | izvor vesti (https:)

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić na konferenciji za medije istakao je da Srbija neÄ ... Detaljnije

Strana 1 od 1

Vremenska prognoza

Kursna lista

13.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0264117.7306

CADCAD73.393873.8354

SEKSEK10.444010.5068

CHFCHF125.6322126.3882

GBPGBP138.4108139.2438

USDUSD104.7216105.3518

» Detaljnija kursna lista