Sreda, 14.10.2026 10:33

Povezane vesti

Potonuo brod s migrantima u blizini Bodruma, obalska straža spasila 31 osobu

17.06.2019 12 :00 | izvor vesti (https:)

Devet osoba je nestalo u moru kod Bodruma, pošto je brod sa migrantima potonuo na zapa ... Detaljnije

Tragedija kod grčkog ostrva, sedmoro mrtvih, među njima i deca

11.06.2019 12 :00 | izvor vesti (https:)

Četiri žene, dvoje dece i muškarac udavili su se kada se čamac u kome su bili prevr ... Detaljnije

Strana 1 od 1

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista