Sreda, 14.10.2026 05:05

Povezane vesti

Nakon sednice SB UN o Kosovu, Dačić razgovarao s Guterešom: On je informisan o svemu

11.06.2019 12 :00 | izvor vesti (https:)

Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić sastao se u Njujorku sa generalnim sekretarom U ... Detaljnije

Dačić: Sednica SB UN u znaku napada na sever KiM

11.06.2019 12 :00 | izvor vesti (https:)

Sednica SB UN o situaciji na KiM je protekla u znaku napada kosovskih bezbednosnih snag ... Detaljnije

Dačić u SB UN: Zaustavite prištinsku ratnu mašineriju pre nego što izazove novo krvoproliće

11.06.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić pozvao je na sednici SB UN na dijalog i rešava ... Detaljnije

Sutra SB UN o KiM - Srbiju predstavlja Ivica Dačić

09.06.2019 12 :00 | izvor vesti (https:)

Prvi potpredsednik Vlade i ministar spoljnih poslova Ivica Dačić predstavljaće sutra ... Detaljnije

Stefanović: Odbijanje Prištine da ukine takse poraz politike EU

09.06.2019 00 :02 | izvor vesti (https:)

Ministar unutrašnjih poslova Srbije Nebojša Stefanović izjavio je da je odbijanje Pr ... Detaljnije

Strana 1 od 1

Vremenska prognoza

Kursna lista

13.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0264117.7306

CADCAD73.393873.8354

SEKSEK10.444010.5068

CHFCHF125.6322126.3882

GBPGBP138.4108139.2438

USDUSD104.7216105.3518

» Detaljnija kursna lista