Sreda, 14.10.2026 15:35

Povezane vesti

Šta se krije iza snimka iz Novog Pazara o kom svi pričaju? VIDEO

05.06.2019 00 :01 | izvor vesti (https:)

Veliku pažnju javnosti privukao je snimak Iz Novog Pazara na kome se vidi kako bager p ... Detaljnije

Strana 1 od 1

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista