Sreda, 14.10.2026 04:59

Povezane vesti

Sirija: Više od 20 mrtvih u vazdušnim napadima vlasti na zone džihadista

29.05.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Najmanje 21 osoba od kojih devetoro dece poginulo je u vazdušnim napadima sirijskih sn ... Detaljnije

Strana 1 od 1

Vremenska prognoza

Kursna lista

13.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0264117.7306

CADCAD73.393873.8354

SEKSEK10.444010.5068

CHFCHF125.6322126.3882

GBPGBP138.4108139.2438

USDUSD104.7216105.3518

» Detaljnija kursna lista