Sreda, 14.10.2026 07:05

Povezane vesti

Kurc pao i ušao u anale

28.05.2019 00 :02 | izvor vesti (https:)

Austrijski parlament izglasao je nepoverenje prelaznoj vladi kancelara Sebastijana Kurc ... Detaljnije

Sada je izvesno, Kurc "pada"

27.05.2019 12 :00 | izvor vesti (https:)

Socijaldemokratska partija Austrije podneće danas u parlamentu sopstveni zahtev za izg ... Detaljnije

186. pokušaj obaranja vlade. Ako padne, biće to istorija, a baš tako se predviđa

27.05.2019 12 :00 | izvor vesti (https:)

Zahtevi za izglasavanje nepoverenja vladi Austrije, koji će danas biti podneti, najoš ... Detaljnije

A šta sad kaže Štrahe?

24.05.2019 12 :00 | izvor vesti (https:)

Bivši lider Slobodarske partije Austrije (FPO) Hajnc Kristijan Štrahe izjasnio se za ... Detaljnije

Novi potres u Austriji: Ko je otišao, a ko ostao u vladi?

22.05.2019 00 :04 | izvor vesti (https:)

Predsednik Austrije Aleksander van der Belen, na zahtev kancelara Sebastijana Kurca, ot ... Detaljnije

Afera otkrivena uoči izbora za Evropski parlament: SPO traži istragu protiv Štrahea

18.05.2019 12 :01 | izvor vesti (https:)

Socijaldemokratska partija Austrije (SPO) traži od Tužilaštvu za privredni kriminal ... Detaljnije

Strana 1 od 1

Vremenska prognoza

Kursna lista

13.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0264117.7306

CADCAD73.393873.8354

SEKSEK10.444010.5068

CHFCHF125.6322126.3882

GBPGBP138.4108139.2438

USDUSD104.7216105.3518

» Detaljnija kursna lista