Sreda, 14.10.2026 11:23

Povezane vesti

Pelosi: Pitanje da li je Tramp sposoban; Tramp: Luda Nensi, ja sam stabilni genije VIDEO

25.05.2019 00 :04 | izvor vesti (https:)

Neprijateljstvo američkog predsednika Donalda Trampa i predsedavajuće Predstavničkog ... Detaljnije

Kremlj se nada sastanku Putina i Trampa

20.05.2019 00 :03 | izvor vesti (https:)

Kremlj je saopštio da se nada susretu ruskog predsednika Vladimira Putina i njegovog a ... Detaljnije

Tramp "dežura" pored telefona: Očekuje važnu poruku od Irana

18.05.2019 12 :01 | izvor vesti (https:)

SAD očekuju, ali još nisu čule nikakvu poruku od Irana da je spreman da prihvati poz ... Detaljnije

SAD zaplenile severnokorejski teretni brod

10.05.2019 00 :02 | izvor vesti (https:)

Administracija američkog predsednika Donalda Trampa saopštila je da je zaplenila seve ... Detaljnije

Strana 1 od 1

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista