Četvrtak, 15.10.2026 06:31

Povezane vesti

Potvrđena optužnica protiv Kneževića i Đurđića

20.05.2019 12 :00 | izvor vesti (https:)

Viši sud u Podgorici potvrdio optužnicu, koju je Specijalno državno tužilaštvo pod ... Detaljnije

Strana 1 od 1

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista