Sreda, 14.10.2026 11:24

Povezane vesti

Tri udesa, izboden muškarac, požar

10.05.2019 12 :00 | izvor vesti (https:)

Na beogradskim ulicama noćas su se dogodile tri saobraćajne nezgode, u kojima je peto ... Detaljnije

Teška saobraćajka u Ustaničkoj: Autobus pun putnika uleteo u prodavnicu, ima povređenih VIDEO

08.05.2019 12 :00 | izvor vesti (https:)

Na okretnici u Ustaničkoj ulici nešto posle 10.00 časova dogodila se teška saobrać ... Detaljnije

Udes na Novom Beogradu, dvoje povređeno

03.05.2019 12 :00 | izvor vesti (https:)

U Beogradu se u toku noći dogodila jedna saobraćajna nezgoda u kojoj su dve osobe lak ... Detaljnije

Strana 1 od 1

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista