Sreda, 14.10.2026 05:30

Povezane vesti

"Obavili smo veliki posao, očajan sam kad vidim napade na potencijalne investitore"

29.04.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostujući na TV Pink govorio je o temama koje se ... Detaljnije

Vučić čestitao pravoslavni Uskrs i putem Tvitera

28.04.2019 12 :00 | izvor vesti (https:)

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić čestitao je danas građanima putem Tvitera Uskrs. ... Detaljnije

Vučić čestitao Uskrs

28.04.2019 00 :03 | izvor vesti (https:)

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić čestitao je Vaskrs svim pravoslavnim vernicima ko ... Detaljnije

Selaković: Vučić ide u RS početkom maja

28.04.2019 00 :02 | izvor vesti (https:)

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić boraviće početkom maja u poseti Republici Srpsko ... Detaljnije

"Napravili smo dobar prolaz u Kini, srećan sam i ponosan"

28.04.2019 00 :02 | izvor vesti (https:)

Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je da je delegacija Srbije napravila dobar "prola ... Detaljnije

Skot: Vučić snažno zastupa interese Srbije, cenim što je iskren i jasan

27.04.2019 12 :00 | izvor vesti (https:)

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić snažno zastupa interese Srbije, a kod njega cenim ... Detaljnije

Vučić: Putin je bio iznenađen i zaprepašćen, samo sam slegao ramenima

27.04.2019 00 :03 | izvor vesti (https:)

Predsednik Srbije i lider SNS Aleksandar Vučić, upitan da li će uskoro doneti odluku ... Detaljnije

Vučić: Vaša poseta dotakla srce svih u Srbiji; Putin: Podržaćemo Srbiju

26.04.2019 12 :00 | izvor vesti (https:)

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas pre podne u Pekingu sa ruskim pred ... Detaljnije

Vučić: Si Đinping opet u Srbiji, kroz osmeh mi je govorio da zna koliko mi je to važno

26.04.2019 00 :03 | izvor vesti (https:)

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas u Pekingu da očekuje da će pred ... Detaljnije

Strana 1 od 1

Vremenska prognoza

Kursna lista

13.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0264117.7306

CADCAD73.393873.8354

SEKSEK10.444010.5068

CHFCHF125.6322126.3882

GBPGBP138.4108139.2438

USDUSD104.7216105.3518

» Detaljnija kursna lista