Četvrtak, 15.10.2026 09:42

Povezane vesti

Brnabić: Mislimo na Pariz večeras

16.04.2019 00 :01 | izvor vesti (https:)

Premijerka Srbije Ana Brnabić uputila je večeras poruku povodom požara koji je izbio ... Detaljnije

Strana 1 od 1

Vremenska prognoza

Kursna lista

15.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0409117.7453

CADCAD73.435173.8771

SEKSEK10.468610.5316

CHFCHF125.6883126.4447

GBPGBP138.1993139.0309

USDUSD104.3424104.9704

» Detaljnija kursna lista