Sreda, 14.10.2026 15:52

Povezane vesti

U subotu oblačno, biće i kiše, na planinama sneg

13.04.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

U Srbiji će u subotu biti pretežno oblačno vreme, ponegde sa kišom, dok će u viši ... Detaljnije

Sutra umereno i potpuno oblačno, mestimično kiša

08.04.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

U Srbiji će sutra iznad većeg dela zemlje biti umereno i potpuno oblačno, mestimicno ... Detaljnije

Strana 1 od 1

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista