Sreda, 14.10.2026 08:52

Povezane vesti

Stefanović: MUP od početka godine zaplenio dve tone narkotika

13.04.2019 00 :03 | izvor vesti (https:)

Ministarstvo unutrašnjih poslova (MUP) zaplenilo je od početka godine gotovo dve tone ... Detaljnije

"Policija radi na slučaju grafita kojima se poziva na smrt Vučića" VIDEO

13.04.2019 00 :01 | izvor vesti (https:)

Policija radi na slučaju grafita kojima se poziva na smrt predsednika Srbije Aleksandr ... Detaljnije

Slovenija: Šengen je zaštićen, Austrija ne treba da brine

09.04.2019 00 :01 | izvor vesti (https:)

Ministar unutrašnjih poslova Slovenije Boštjan Poklukar izjavio je kako nema razloga ... Detaljnije

Strana 1 od 1

Vremenska prognoza

Kursna lista

13.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0264117.7306

CADCAD73.393873.8354

SEKSEK10.444010.5068

CHFCHF125.6322126.3882

GBPGBP138.4108139.2438

USDUSD104.7216105.3518

» Detaljnija kursna lista