Četvrtak, 15.10.2026 06:30

Povezane vesti

SZO: Epidemija ebole zabrinjavajuća, ali nema globalne krize

13.04.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Svetska zdravstvena organizacija saopštila je da, iako je epidemija ebole u Kongu "dub ... Detaljnije

Izveštaji iz Libije sve gori i gori: 2.200 pobeglo, mnogi ostali zarobljeni

08.04.2019 12 :00 | izvor vesti (https:)

Najmanje 2.200 ljudi pobeglo je od borbi koje se vode u južnom delu libijske prestonic ... Detaljnije

Strana 1 od 1

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista