Sreda, 14.10.2026 07:58

Povezane vesti

Tači najavio izbore, Srbi s KiM idu kod Vučića

10.04.2019 12 :01 | izvor vesti (https:)

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić i direktor Kancelarije Vlade Srbije za KiM Marko Ä ... Detaljnije

Tači raspisao izbore, Beograd ćuti, a šta to može da znači? VIDEO

09.04.2019 12 :00 | izvor vesti (https:)

Kosovski predsednik Hašim Taći raspisao izbore u četiri srpske opštine na severu Ki ... Detaljnije

Strana 1 od 1

Vremenska prognoza

Kursna lista

13.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0264117.7306

CADCAD73.393873.8354

SEKSEK10.444010.5068

CHFCHF125.6322126.3882

GBPGBP138.4108139.2438

USDUSD104.7216105.3518

» Detaljnija kursna lista