Sreda, 14.10.2026 14:45

Povezane vesti

Izrečena presuda Miškovićima i Đuraškoviću

08.03.2019 12 :00 | izvor vesti (https:)

Specijalni sud u Beogradu osudio je na dve i po godine zatvora i novčanu kaznu od osam ... Detaljnije

Srbin osuđen uslovno zbog upada u ambasadu Srbije u Atini

22.02.2019 00 :01 | izvor vesti (https:)

Treći atinski sud osudio je u odsustvu na uslovnu kaznu zatvora od 10 meseci srpskog d ... Detaljnije

Strana 1 od 1

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista