Četvrtak, 15.10.2026 06:20

Povezane vesti

Brnabićeva: To nije tema ni u jednoj normalnoj zemlji

14.02.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Premijerka Ana Brnabić izjavila je da se kampanja "Budućnost Srbije" finansira u skla ... Detaljnije

Nove varnice, Haradinaj oštro o Tačiju i Mogerini

14.02.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Kosovski predsedik Hašim Tači i kosovski premijer Ramuš Haradinaj ponovo su razmenil ... Detaljnije

Haradinaj se izvinjava SAD, "Mogerinijeva neprijatelj"

13.02.2019 12 :00 | izvor vesti (https:)

Ramuš Haradinaj kaže da voli SAD, ali da taksa na proizvode iz centralne Srbije neće ... Detaljnije

Haradinaj menja ploču

13.02.2019 12 :00 | izvor vesti (https:)

Kosovski premijer Ramuš Haradinaj spreman je da na dnevni red sednice vlade stavi pita ... Detaljnije

Strana 1 od 1

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista