Sreda, 14.10.2026 07:06

Povezane vesti

Dačić: Danas uručujemo protestnu notu Hrvatskoj

10.02.2019 12 :00 | izvor vesti (https:)

Šef diplomatije Ivica Dačić izjavio je da će otpravniku poslova hrvatske ambasad bi ... Detaljnije

"Protestna nota HR, tako nešto se ne bi desilo u Srbiji"

10.02.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Šef srpske diplomatije Ivica Dačić kaže da će Hrvatskoj biti uručena protestna no ... Detaljnije

Strana 1 od 1

Vremenska prognoza

Kursna lista

13.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0264117.7306

CADCAD73.393873.8354

SEKSEK10.444010.5068

CHFCHF125.6322126.3882

GBPGBP138.4108139.2438

USDUSD104.7216105.3518

» Detaljnija kursna lista