Sreda, 14.10.2026 06:03

Povezane vesti

Uručena protestna nota predstavniku Hrvatske

11.02.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

U MSP Srbije otpravniku poslova Ambasade Hrvatske u Beogradu uručena je protestna nota ... Detaljnije

"Delije drage, kakvo je more u februaru?"

11.02.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Gradski odbornik u Splitu i član stranke Neovisni za Hrvatsku Martin Pauk na Fejsbuku ... Detaljnije

Sin splitskog trenera saslušan pa pušten kući

11.02.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Sin splitskog fudbalskog trenera, koji je priveden zbog napada na vaterpoliste Crvene z ... Detaljnije

Dačić: Danas uručujemo protestnu notu Hrvatskoj

10.02.2019 12 :00 | izvor vesti (https:)

Šef diplomatije Ivica Dačić izjavio je da će otpravniku poslova hrvatske ambasad bi ... Detaljnije

Privedeni napadači na vaterpoliste Crvene zvezde

10.02.2019 12 :00 | izvor vesti (https:)

Splitska policija privela je jutros tojicu muškaraca koji se dovode u vezu sa napadom ... Detaljnije

HR: Policija traga za napadačima na vaterpoliste CZ

10.02.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

"Splitska policija preduzela je sve potrebne akcije nakon napada na vaterpoliste Crvene ... Detaljnije

Naslovne: "Pet scenarija za KiM", "Tri laži o Rambujeu"

10.02.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Dnevna štampa u izdanju od nedelje bavi se temom Kosova i Metohije, natalitetom u Srbi ... Detaljnije

Osude iz HR, "Napadači su huligani koji slušaju folk"

10.02.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Nekoliko hrvatskih političara reagovalo je na napad na vaterpoliste Crvene zvezde u Sp ... Detaljnije

Strana 1 od 1

Vremenska prognoza

Kursna lista

13.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0264117.7306

CADCAD73.393873.8354

SEKSEK10.444010.5068

CHFCHF125.6322126.3882

GBPGBP138.4108139.2438

USDUSD104.7216105.3518

» Detaljnija kursna lista