Sreda, 14.10.2026 06:03

Povezane vesti

Kurdi počeli "odlučujuću bitku" protiv ID u Siriji

10.02.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Arapsko-kurdska koalicija koju podržava SAD objavila je da je počela svoju "odlučuju ... Detaljnije

Strana 1 od 1

Vremenska prognoza

Kursna lista

13.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0264117.7306

CADCAD73.393873.8354

SEKSEK10.444010.5068

CHFCHF125.6322126.3882

GBPGBP138.4108139.2438

USDUSD104.7216105.3518

» Detaljnija kursna lista