Četvrtak, 15.10.2026 07:57

Povezane vesti

Kamenos: Rusi će blokirati sporazum u UN, a tu su i Bugari

01.02.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Ako premijer Aleksis Cipras zadrži u vladi funkcionere iz stranke Nezavisnih Grka nako ... Detaljnije

Tužilac: Gruevski je organizovao puč u Sobranju

01.02.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Bivši makedonski premijer je bio organizator puča u makedonskom Sobranju, rekla je tu ... Detaljnije

Pupovac: Vreme za prekid sa zločinačkom ideologijom

31.01.2019 12 :00 | izvor vesti (https:)

Pupovac smatra da je moguće da će u Hrvatskoj shvatiti da je vreme da se napravi prek ... Detaljnije

Strana 1 od 1

Vremenska prognoza

Kursna lista

15.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0409117.7453

CADCAD73.435173.8771

SEKSEK10.468610.5316

CHFCHF125.6883126.4447

GBPGBP138.1993139.0309

USDUSD104.3424104.9704

» Detaljnija kursna lista