Sreda, 14.10.2026 11:24

Povezane vesti

NP: Uhapšen osumnjičeni za seksualno napastvovanje dece

31.01.2019 12 :00 | izvor vesti (https:)

Policija u Novom Pazaru uhapsila je D.E. (37) iz tog grada zbog sumnje da je seksualno ... Detaljnije

Uhapšen zbog sumnje na pokušaj zlostavljanja devojčice

31.01.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Policija je uhapsila D.E. iz Novog Pazara zbog sumnje da je u zgradi “Bor” u centru ... Detaljnije

Strana 1 od 1

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista