Sreda, 14.10.2026 14:45

Povezane vesti

Vučić: Vidim kuda ovo vodi

29.01.2019 00 :01 | izvor vesti (https:)

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je istakao da “vidi kuda ovo vodi i kako ide sa ... Detaljnije

Haradinaj o Tačiju i snegu: Ne znam šta je mislio

29.01.2019 00 :01 | izvor vesti (https:)

Kosovski premijer Ramuš Haradinaj tvrdi da ne razume post koji je kosovski predsednik ... Detaljnije

Pahor o korekcija granica: Hrabro, ali oprezno

29.01.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Predsednik Slovenije izjavio da je razmišljanje o korekciji granica kao moguće rešen ... Detaljnije

Snimak prebijanja mladića u Vranju uznemirio Srbiju VIDEO

29.01.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Snimak prebijanja, za koji se tvrdilo da prikazuje dvojicu pripadnika Žandarmerije kak ... Detaljnije

Strana 1 od 1

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista