Četvrtak, 15.10.2026 12:15

Povezane vesti

"Brate Maduro, glavu gore, uz tebe smo"

24.01.2019 12 :00 | izvor vesti (https:)

Turski predsednik Redžep Tajip Erdogan pozvao je venecuelanskog predsednika Nikolasa M ... Detaljnije

Strana 1 od 1

Vremenska prognoza

Kursna lista

15.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0409117.7453

CADCAD73.435173.8771

SEKSEK10.468610.5316

CHFCHF125.6883126.4447

GBPGBP138.1993139.0309

USDUSD104.3424104.9704

» Detaljnija kursna lista