Četvrtak, 15.10.2026 12:16

Povezane vesti

Vučić o inicijativi SDA: Nije ni dobar, ni odgovoran potez

25.01.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Najavljena inicijativa SDA da se ukine ime Republike Srpske nije ni dobar, ni odgovoran ... Detaljnije

Duško Marković otkazao odlazak u Davos

24.01.2019 12 :00 | izvor vesti (https:)

Crnogorski premijer Duško Marković, zbog, kako se navodi, nepredviđenih okolnosti, o ... Detaljnije

Vučić se sastao sa Hanom

24.01.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se u Davosu sa evropskim komesarom za proš ... Detaljnije

"I danas sam mnogo naučio od gospođe Merkel" VIDEO

24.01.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je posle razgovora sa Angelom Merkel izjavio da je ... Detaljnije

"Priština će povući takse, ali smo platili visoku cenu"

24.01.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Priština će pre ili kasnije povući takse za robu iz centralne Srbije, rekao je preds ... Detaljnije

Strana 1 od 1

Vremenska prognoza

Kursna lista

15.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0409117.7453

CADCAD73.435173.8771

SEKSEK10.468610.5316

CHFCHF125.6883126.4447

GBPGBP138.1993139.0309

USDUSD104.3424104.9704

» Detaljnija kursna lista