Sreda, 14.10.2026 13:34

Povezane vesti

Objavljen snimak: Dačić peva, Putin tapše VIDEO

19.01.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Ruska agencija Tas objavila je video-snimak sa svečanog ručka u Beogradu koji je prir ... Detaljnije

Još jedna zemlja povlači priznanje Kosova?

18.01.2019 12 :00 | izvor vesti (https:)

Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić izjavio da bi u ponedeljak, 21. januara još je ... Detaljnije

Strana 1 od 1

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista