Sreda, 14.10.2026 09:35

Povezane vesti

Komandant Remi prvi na saslušanju u Hagu

14.01.2019 12 :00 | izvor vesti (https:)

Rustem Mutafa, prvi od bivših pripadnik tzv. OVK, stigao je u zgradu haškog specijaln ... Detaljnije

Ljuštaku i Mustafa otputovali u Hag

14.01.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Bivši komandanti takozvane OVK, Sami Ljuštaku i Rustem Mustafa otputovali su u Hag, g ... Detaljnije

Dvojica komandanata OVK u Hagu, Ljuštaku angažovao Najsa

13.01.2019 12 :00 | izvor vesti (https:)

Bivši komandanti takozvane OVK, Sami Ljuštaku i Rustem Mustafa danas će otputovati u ... Detaljnije

Koci: Ljuštaku i Mustafa u nedelju lete u Hag

13.01.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Bivši komandanti tzv. OVK, Sami Ljuštaku i Rustem Mustafa, sutra će otputovati u Hag ... Detaljnije

Strana 1 od 1

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista