Sreda, 14.10.2026 09:19

Povezane vesti

Putin potpisao dekret, Vučiću orden Aleksandra Nevskog

07.01.2019 12 :00 | izvor vesti (https:)

Predsednik Rusije Vladimir Putin potpisao je dekret o dodeli Ordena Svetog Aleksandra N ... Detaljnije

Cipras: 2019 će biti značajna za Grčku

07.01.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Grčki premijer Aleksis Cipras izjavio je da će 2019. godina biti značajna godina za ... Detaljnije

Strana 1 od 1

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista