Sreda, 14.10.2026 09:21

Povezane vesti

"Otvoriti granice između CG, Srbije i RS"

07.01.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Lideri NSD Andrija Mandić i DNP Milan Kneževic pokrenuli su inicijativu kod Aleksandr ... Detaljnije

"Zatvorićemo sve 'eskejp sobe'"

07.01.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Poljska će zatvoriti sve "eskejp sobe" koje ne ispunjavaju bezbednosne standarde, izja ... Detaljnije

Index: Ovo najbolje opisuje hrvatsku politku

07.01.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Tradicionalni prijem Srpskog narodnog veća povodom pravoslavnog Božića održan je u ... Detaljnije

Pupovac: Moramo se izvući iz živog blata

07.01.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Moramo se izvući iz živog blata srpsko-hrvatskih istorijskih tema, izjavio je predsed ... Detaljnije

Vulin odgovara Plenkoviću: Traži istinu, nek je i prihvati

07.01.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Ako hrvatski premijer Andrej Plenković traži istinu u odnosima između Srbije i Hrvat ... Detaljnije

Kako je reagovao Plenković na "bratstvo sa Srbima" VIDEO

07.01.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Na današnjem prijemu Srpskog narodnog veća povodom pravoslavnog Božića kamere su za ... Detaljnije

Vučić: Ja sam oran za političku borbu

06.01.2019 00 :00 | izvor vesti (https:)

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da se Albanci uporno poikušavaju Srbij ... Detaljnije

Strana 1 od 1

Vremenska prognoza

Kursna lista

14.10.2026

Valuta Kupovni Prodaj.

EUREUR117.0370117.7414

CADCAD73.534273.9768

SEKSEK10.496810.5600

CHFCHF125.4954126.2506

GBPGBP138.5874139.4214

USDUSD104.4321105.0605

» Detaljnija kursna lista